• WYZWANIE Miesiąc bez wydatków A4 do druku Selfcreator
  • WYZWANIE Miesiąc bez wydatków A4 do druku Selfcreator

WYZWANIE Miesiąc bez wydatków A4 do druku

5,00 

Na stanie

SKU: PR1-016 Kategoria:

Opis

Lubisz wyzwania? Spróbuj, czy wytrzymasz miesiąc nie wydając na zbędne rzeczy. Nie namawiam do wyzwania, żeby nic nie jeść – sam/a ustal swoje zasady, ale zobacz, na ile jesteś w stanie ograniczyć swoje wydatki.

Arkusz przygotowany jest do wydruku w formacie A4 i powieszenia w widocznym miejscu, a na dodatkowej stronie możesz zapisać, z jakich zakupów udało Ci się zrezygnować w trakcie trwania wyzwania.

 

Co otrzymujesz?

  • 1x plik PDF z arkuszem „Miesiąc bez wydatków” – dwie strony w formacie A4

 

Warunki zakupu

W tym pakiecie kupujesz arkusz w wersji cyfrowej. Dzięki elektronicznemu formatowi plików, wydrukujesz je szybko na swojej drukarce lub w punkcie xero i nie musisz oczekiwać na przesyłkę. Pliki są przygotowane w jakości drukarskiej w formacie PDF, dlatego też, jeśli chcesz – możesz je wydrukować w wysokiej jakości również w drukarni.

Uwaga! Oferta dotyczy pliku cyfrowego do pobrania, a nie fizycznego produktu. Nie otrzymasz fizycznego wydruku. Wysyłka plików następuje drogą elektroniczną.

Ze względu na cyfrowy format, plik nie podlega zwrotom.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz link do pobrania zakupionych plików. Link będzie działał 180 dni. W tym czasie możesz pobrać pliki 5-krotnie.

 

Uwagi dotyczące praw autorskich

Z produktu możesz korzystać tylko i wyłącznie do Twojego użytku prywatnego i niekomercyjnego.

Korzystanie z plików do użytku komercyjnego jest zabronione.

Używanie niekomercyjne produktu (na użytek prywatny) jest nieograniczone.

Plik możesz wydrukować tyle razy, ile potrzebujesz. Pamiętaj jednak, że rozpowszechniając plik innym osobom (np. poprzez przesyłanie kopii), łamiesz prawa autorskie. Rozpowszechnianie, edytowanie i udostępnianie plików jest zabronione. Nabycie produktu cyfrowego nie jest przekazaniem kupującemu autorskich praw majątkowych do niego.

Całość jest moim autorskim projektem.

 

Wydruk

Kolory podczas wydruku mogą się różnić w zależności od ustawień monitora i drukarki.