• WYZWANIE Miesiąc bez wydatków A4 do druku Selfcreator
  • WYZWANIE Miesiąc bez wydatków A4 do druku Selfcreator

WYZWANIE Miesiąc bez wydatków A4 do druku

5,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 5 zł

Na stanie

SKU: PR1-016 Kategoria:

Opis

Lubisz wyzwania? Spróbuj, czy wytrzymasz miesiąc nie wydając na zbędne rzeczy. Nie namawiam do wyzwania, żeby nic nie jeść – sam/a ustal swoje zasady, ale zobacz, na ile jesteś w stanie ograniczyć swoje wydatki.

Arkusz przygotowany jest do wydruku w formacie A4 i powieszenia w widocznym miejscu, a na dodatkowej stronie możesz zapisać, z jakich zakupów udało Ci się zrezygnować w trakcie trwania wyzwania.

 

W pakiecie:

  • 1x plik PDF z arkuszem „Miesiąc bez wydatków” – dwie strony w formacie A4

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.