FAQ – najczęściej zadawanie pytania i odpowiedzi

 

W jakim formacie są pliki?

Wszystkie pliki elektroniczne do druku w sklepie Selfcreator są w formacie .pdf. Jest to jedne z najpopularniejszych rozszerzeń plików, którego używają w profesjonalnych drukarnich. Ale nie martw się – pliki te są obsługiwane przez wszystkie komputery i można je łatwo wydrukować w bardzo wysokiej jakości zarówno na domowej drukarce, jak i w punkcie ksero lub drukarni. Produkt otrzymujesz bez wychodzenia z domu, możesz go użyć wiele razy.

Jak szybko otrzymam moje pliki do pobrania?

Link do pobrania jest zazwyczaj wysyłany w ciągu kilku minut od dokonania płatności. Wszystkie nasze produkty wysyłamy na e-maila najpóźniej do 24 godzin od otrzymania płatności. Jeśli e-mail do Ciebie nie dotarł sprawdź, czy nie trafił do SPAMU. Jeśli wiadomość nie dotarła skontaktuj się z nami, podając numer zamówienia. Linki do pobrania grafik są dostępne również po zalogowaniu się do sklepu.

Potrzebuję pliku na już. Jaką formę płatności powinienem wybrać?

Jeśli potrzebujesz pliku natychmiastowo, zapłać za pomocą szybkich płatności, na przykład za pomocą BLIK, dzięki czemu z zakupionego produktu skorzystasz od razu po dokonaniu zakupu.

Złożyłem zamówienie, zapłaciłem, ale nie otrzymałem maila

Najpierw sprawdź, czy email nie trafił do folderu SPAM lub OFERTY w Twojej skrzynce mailowej.
Możesz również wpisać w wyszukiwarkę na Twojej poczcie elektronicznej adres kontakt@selfcreator.pl – wszystkie maile ze strony Selfcreator powinny się pojawić.

Jeśli nadal nie możesz znaleźć maili dotyczących zamówienia, być może podczas składania zamówienia zrobiłeś literówkę w adresie email i link do pliku nie dojdzie. Napisz do mnie, a jeszcze raz wyślę link na odpowiedni adres!

Złożyłem zamówienie, wybrałem sposób płatności: zwykły przelew bankowy, wykonałem przelew, ale nie otrzymałem pliku

W przypadku płatności zwykłym przelewem w banku, wysyłka pliku następuje dopiero po zaksięgowaniu płatności. Zazwyczaj jest to następny dzień roboczy około godziny 14-15. Wyjątkiem są weekendy, kiedy to płatności są księgowane dopiero w poniedziałek. Dlatego zamówienia z weekendu realizowane są w większości w poniedziałek przy wyborze tego sposobu płatności. Wybierając przelew natychmiastowy, BLIK lub PayPal, plik wysyłany jest w kilka minut od dokonania płatności.

Skończył się limit pobrań?

Daj mi znać na email – prześlę Ci ponownie link do pobrania Twojego produktu elektronicznego.

Czy moje dane osobowa są chronione?

Tak, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych!

Wystąpił jakiś problem techniczny?

Po prostu skontaktuj się ze mną za pomocą maila i opisz swój problem na adres: kontakt@selfcreator.pl. Chętnie pomogę!

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

To nic, napisz na adres: kontakt@selfcreator.pl – chętnie odpowiem na Twoje pytanie.