• Cash envelope (koperta na pieniądze) do druku Selfcreator

Cash envelope (koperta na pieniądze) do druku

4,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 4 zł

Brak w magazynie

SKU: PR1-013 Kategoria:

Opis

Czy znasz metodę zarządzania budżetem za pomocą kopert?

Polega ona na tym, że wkładasz banknoty do różnych kopert, przydzielając tym samym odpowiednią ilość pieniędzy do różnych kategorii, np. „Jedzenie”, „Przyjemności”, „Zdrowie”, itp. Na każdej z kopert zapisujesz nazwę tej kategorii i gdy wyjmujesz pieniądze z koperty, żeby za coś zapłacić – zapisujesz wydane pieniądze. Dzięki temu, namacalnie widzisz, ile jeszcze pieniędzy Ci pozostało.

To świetna metoda i dzięki temu stworzyłam szablon koperty do samodzielnego wydruku. Po prostu – drukujesz szablon na kartce A4, wycinasz po obrysie i sklejasz. Wydrukować możesz tyle kopert, ile potrzebujesz. Szablon kopert i koncepcja jest oparta na metodzie Dave Ramsay’a, ale projekt wizualny jest całkowicie mojego autorstwa.

 

W pakiecie:

  • 1x szablon koperty na pieniądze do samodzielnego wydruku w postaci pliku PDF w formacie A4

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.