• Cash envelope (koperta na pieniądze) do druku Selfcreator

Cash envelope (koperta na pieniądze) do druku

4,00 

Na stanie

SKU: PR1-013 Kategoria:

Opis

Czy znasz metodę zarządzania budżetem za pomocą kopert?

Polega ona na tym, że wkładasz banknoty do różnych kopert, przydzielając tym samym odpowiednią ilość pieniędzy do różnych kategorii, np. „Jedzenie”, „Przyjemności”, „Zdrowie”, itp. Na każdej z kopert zapisujesz nazwę tej kategorii i gdy wyjmujesz pieniądze z koperty, żeby za coś zapłacić – zapisujesz wydane pieniądze. Dzięki temu, namacalnie widzisz, ile jeszcze pieniędzy Ci pozostało.

To świetna metoda i dzięki temu stworzyłam szablon koperty do samodzielnego wydruku. Po prostu – drukujesz szablon na kartce A4, wycinasz po obrysie i sklejasz. Wydrukować możesz tyle kopert, ile potrzebujesz. Szablon kopert i koncepcja jest oparta na metodzie Dave Ramsay’a, ale projekt wizualny jest całkowicie mojego autorstwa.

 

Co otrzymujesz?

  • 1x szablon koperty na pieniądze do samodzielnego wydruku w postaci pliku PDF w formacie A4

 

Warunki zakupu

W tym pakiecie kupujesz szablon koperty w wersji cyfrowej. Dzięki elektronicznemu formatowi plików, wydrukujesz je szybko na swojej drukarce lub w punkcie xero i nie musisz oczekiwać na przesyłkę. Pliki są przygotowane w jakości drukarskiej w formacie PDF, dlatego też, jeśli chcesz – możesz je wydrukować w wysokiej jakości również w drukarni.

Uwaga! Oferta dotyczy pliku cyfrowego do pobrania, a nie fizycznego produktu. Nie otrzymasz fizycznego wydruku. Wysyłka plików następuje drogą elektroniczną.

Ze względu na cyfrowy format, plik nie podlega zwrotom.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz link do pobrania zakupionych plików. Link będzie działał 180 dni. W tym czasie możesz pobrać pliki 5-krotnie.

 

Uwagi dotyczące praw autorskich

Z produktu możesz korzystać tylko i wyłącznie do Twojego użytku prywatnego i niekomercyjnego.

Korzystanie z plików do użytku komercyjnego jest zabronione.

Używanie niekomercyjne produktu (na użytek prywatny) jest nieograniczone.

Plik możesz wydrukować tyle razy, ile potrzebujesz. Pamiętaj jednak, że rozpowszechniając plik innym osobom (np. poprzez przesyłanie kopii), łamiesz prawa autorskie. Rozpowszechnianie, edytowanie i udostępnianie plików jest zabronione. Nabycie produktu cyfrowego nie jest przekazaniem kupującemu autorskich praw majątkowych do niego.

Całość jest moim autorskim projektem.

 

Wydruk

Wydrukuj szablon w skali 100% na arkuszu papieru w formacie A4.

Kolory podczas wydruku mogą się różnić w zależności od ustawień monitora i drukarki.