• Planer dzienny do druku w kwiaty A5

Planer dnia A5 do druku – kolekcja KWIATY

4,99 

Cena z ostatnich 30 dni: 4,99 zł

Brak w magazynie

SKU: PR1-045 Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Zaplanuj swój dzień z niedatowanym planerem dnia do druku.

Stwórz planer na miarę swoich potrzeb i korzystaj z niego wtedy, kiedy rzeczywiście potrzebujesz. Nie musisz już mieć wyrzutów sumienia, że nie planujesz codziennie, bo możesz planować wtedy, kiedy masz ochotę. Planer dnia jest uniwersalny – możesz użyć go teraz, jak i za 50 lat 😉 Datę wpisujesz samodzielnie i zaznaczasz dzień tygodnia.

Dzięki miejscu na 3 najważniejsze zadania na dany dzień, możesz skupić się na tym, co najważniejsze i od tych zadań właśnie zacząć. Co dość istotne, warto oszacować czas, w jakim uporamy się z naszym zadaniem – jest na to specjalne miejsce obok. Dzięki temu możesz planować bardziej realistycznie.

Poniżej jest harmonogram dnia dla osób… iście zapracowanych, czyli możesz planować swoje zajęcia od 6 rano do aż 22!

Obok miejsce na notatki, w którym rekomenduję także zapisywanie zadań do wykonania.

Jeśli chcesz wykształcić pozytywne nawyki w swoim życiu, jest poniżej dedykowane miejsce, gdzie możesz je odhaczać.

Żeby nie było, że w życiu zajmujemy się tylko zadaniami, to warto zadbać także o kondycję naszego ciała. Dlatego w planerze dnia jest miejsce na zaplanowanie swoich posiłków, zaznaczenie ilości wypitej wody oraz miejsce na zanotowanie swoich ćwiczeń fizycznych.

 

W pakiecie:

  • 1x niedatowany szablon planu dnia w postaci 2 plików PDF (jeden do wydruku jako pojedyncza strona A5, a drugi z dwoma szablonami na stronie A4).

 

Z zakupionych plików możesz stworzyć:

  • planer w oprawie bindowanej,
  • wkłady do organizera (zarówno dziurkowane na 2 dziurki, jak i na 6 otworów)
  • zrobić luźne kartki do teczki z klipem
  • zrobić własny zeszyt w oprawie zeszytowej na zszywki

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.