• Planer dzienny do druku w kwiaty A5

Planer dnia A5 do druku – kolekcja KWIATY

4,99 

Cena z ostatnich 30 dni: 4,99 zł

Na stanie

SKU: PR1-045 Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Zaplanuj swój dzień z niedatowanym planerem dnia do druku.

Stwórz planer na miarę swoich potrzeb i korzystaj z niego wtedy, kiedy rzeczywiście potrzebujesz. Nie musisz już mieć wyrzutów sumienia, że nie planujesz codziennie, bo możesz planować wtedy, kiedy masz ochotę. Planer dnia jest uniwersalny – możesz użyć go teraz, jak i za 50 lat 😉 Datę wpisujesz samodzielnie i zaznaczasz dzień tygodnia.

Dzięki miejscu na 3 najważniejsze zadania na dany dzień, możesz skupić się na tym, co najważniejsze i od tych zadań właśnie zacząć. Co dość istotne, warto oszacować czas, w jakim uporamy się z naszym zadaniem – jest na to specjalne miejsce obok. Dzięki temu możesz planować bardziej realistycznie.

Poniżej jest harmonogram dnia dla osób… iście zapracowanych, czyli możesz planować swoje zajęcia od 6 rano do aż 22!

Obok miejsce na notatki, w którym rekomenduję także zapisywanie zadań do wykonania.

Jeśli chcesz wykształcić pozytywne nawyki w swoim życiu, jest poniżej dedykowane miejsce, gdzie możesz je odhaczać.

Żeby nie było, że w życiu zajmujemy się tylko zadaniami, to warto zadbać także o kondycję naszego ciała. Dlatego w planerze dnia jest miejsce na zaplanowanie swoich posiłków, zaznaczenie ilości wypitej wody oraz miejsce na zanotowanie swoich ćwiczeń fizycznych.

 

Co otrzymujesz?

  • 1x niedatowany szablon planu dnia w postaci 2 plików PDF (jeden do wydruku jako pojedyncza strona A5, a drugi z dwoma szablonami na stronie A4).

 

Z zakupionych plików możesz stworzyć:

  • planer w oprawie bindowanej,
  • wkłady do organizera (zarówno dziurkowane na 2 dziurki, jak i na 6 otworów)
  • zrobić luźne kartki do teczki z klipem
  • zrobić własny zeszyt w oprawie zeszytowej na zszywki

 

Warunki zakupu

W tym pakiecie kupujesz zestaw plannerów w wersji cyfrowej. Dzięki elektronicznemu formatowi plików, wydrukujesz je szybko na swojej drukarce lub w punkcie xero i nie musisz oczekiwać na przesyłkę. Pliki są przygotowane w jakości drukarskiej w formacie PDF, dlatego też, jeśli chcesz – możesz je wydrukować w wysokiej jakości również w drukarni.

Uwaga! Oferta dotyczy pliku cyfrowego do pobrania, a nie fizycznego produktu. Nie otrzymasz fizycznego wydruku. Wysyłka plików następuje drogą elektroniczną.

Ze względu na cyfrowy format, plik nie podlega zwrotom.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz link do pobrania zakupionych plików. Link będzie działał 180 dni. W tym czasie możesz pobrać pliki 5-krotnie.

 

Uwagi dotyczące praw autorskich

Z produktu możesz korzystać tylko i wyłącznie do Twojego użytku prywatnego i niekomercyjnego.

Korzystanie z plików do użytku komercyjnego jest zabronione.

Używanie niekomercyjne produktu (na użytek prywatny) jest nieograniczone.

Plik możesz wydrukować tyle razy, ile potrzebujesz. Pamiętaj jednak, że rozpowszechniając plik innym osobom (np. poprzez przesyłanie kopii), łamiesz prawa autorskie. Rozpowszechnianie, edytowanie i udostępnianie plików jest zabronione. Nabycie produktu cyfrowego nie jest przekazaniem kupującemu autorskich praw majątkowych do niego.

Całość jest moim autorskim projektem.

 

Wydruk

Kolory podczas wydruku mogą się różnić w zależności od ustawień monitora i drukarki.