• Dziennik snu do druku - sleep log Selfcrator

Dziennik snu – sleep log A5 do druku

4,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 4 zł

Brak w magazynie

SKU: PR1-046 Kategoria:

Opis

Zapisuj godzinę swojej pobudki i zobacz, o jakich porach kładziesz się spać. Lista pomocna w budowaniu dobrych nawyków, gdy próbujesz się „przestawić” na inne godziny snu lub… gdy za mało śpisz.

 

W pakiecie:

  • 1x dziennik snu w postaci pliku PDF (dwie strony A5 na jednym arkuszu A4 oraz strona pojedyncza w formacie A5).

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.