• Macierz Eisenhowera do druku A5 - Selfcreator
  • Macierz Eisenhowera do druku A5 - Selfcreator
  • Macierz Eisenhowera do druku A5 - Selfcreator
  • Macierz Eisenhowera do druku A5 - Selfcreator

Macierz Eisenhowera do druku A5

4,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 4 zł

Brak w magazynie

SKU: PR1-014 Kategoria:

Opis

Masz problem z ustaleniem, które z Twoich zadań są najbardziej priorytetowe?

Spróbuj metody zapisywania zadań w Macierzy Eisenhowera. To naprawdę proste! Podziel swoje zadania pod kątem tego, na ile są ważne lub pilne i zapisz je w odpowiednich kolumnach. Dzięki temu, będziesz wiedzieć, które zadania trzeba wykonać „na już”, które zaplanować na później, a które zlecić innym osobom, a których wcale nie musisz wykonać i nic się nie stanie!

Metoda została wymyślona przez Dwighta Eisenhowera, który żył w latach 1980-1969 i był dowódcą wojsk amerykańskich i prezydentem, a później była jeszcze stosowana przez wiele innych znanych osób, jak również opisana w książkach Stevena Covey’a „7 nawyków skutecznego działania” i „Najpierw rzeczy najważniejsze”.

Arkusz możesz wydrukować dowolną ilość razy i drukować, gdy Ci się zapełni cała tabelka.

 

W pakiecie:

  • 1x arkusz „Macierz Eisenhowera” w pliku PDF w formacie A5.

 

Z zakupionych plików możesz stworzyć:

  • planner w oprawie bindowanej,
  • wkłady do organizera (zarówno dziurkowane na 2 dziurki, jak i na 6 otworów)
  • zrobić luźne kartki do teczki z klipem
  • zrobić własny zeszyt w oprawie zeszytowej na zszywki

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.