• Lista rzeczy do zrobienia A5 do druku - Selfcreator
  • Lista rzeczy do zrobienia A5 do druku - Selfcreator
  • Lista rzeczy do zrobienia A5 do druku - Selfcreator

Lista rzeczy do zrobienia A5 do druku

4,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 4 zł

Na stanie

SKU: PR1-022 Kategoria:

Opis

Zapisujesz zadania do wykonania? A może jak dotąd wszystko planowałeś/aś „w głowie”? Zapisywanie zadań i odhaczanie ich po wykonaniu może dawać wiele satysfakcji, ale też na pewno przybliża Cię do Twoich celów. Czasem możesz zapomnieć, że coś trzeba zrobić i zapisywanie zadań na takiej liście może uchronić Cię przed negatywnymi konsekwencjami z niewykonania niektórych działań.

Na liście możesz zapisać swoje zadanie wraz z terminem jego realizacji, a także priorytet, który pomoże Ci ustalić, od czego warto zacząć. Plik jest w formacie A5, ale nie ma przeszkód, żeby wydrukować go w formacie A4, jeśli tego potrzebujesz.

 

 

W pakiecie:

  • 1x lista rzeczy do zrobienia w postaci pliku PDF w formacie A5

Z zakupionych plików możesz stworzyć:

  • planner w oprawie bindowanej,
  • wkłady do organizera (zarówno dziurkowane na 2 dziurki, jak i na 6 otworów)
  • zrobić luźne kartki do teczki z klipem
  • zrobić własny zeszyt w oprawie zeszytowej na zszywki

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.