• Lista ulubionych filmów A5 do druku
  • Lista ulubionych filmów A5 do druku
  • Lista ulubionych filmów A5 do druku
  • Lista ulubionych filmów A5 do druku

Lista ulubionych filmów A5 do druku

5,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 5 zł

Na stanie

SKU: PR1-027 Kategoria:

Opis

Czy masz filmy, do których lubisz wracać? Które z nich nigdy Ci się nie nudzą? Które są dla Ciebie sentymentalne albo niezapomniane? Masz do dyspozycji arkusz A5, w którym możesz zapisać garść informacji na temat swoich ulubionych filmów, jak chociażby kto grał w rolach głównych, czyj jest scenariusz i reżyseria oraz jaki jest rok produkcji.

 

W pakiecie:

  • 1x lista ulubionych filmów w postaci pliku PDF w formacie A5

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.