• Lista ulubionych filmów A5 do druku
  • Lista ulubionych filmów A5 do druku
  • Lista ulubionych filmów A5 do druku
  • Lista ulubionych filmów A5 do druku

Lista ulubionych filmów A5 do druku

5,00 

Na stanie

SKU: PR1-027 Kategoria:

Opis

Czy masz filmy, do których lubisz wracać? Które z nich nigdy Ci się nie nudzą? Które są dla Ciebie sentymentalne albo niezapomniane? Masz do dyspozycji arkusz A5, w którym możesz zapisać garść informacji na temat swoich ulubionych filmów, jak chociażby kto grał w rolach głównych, czyj jest scenariusz i reżyseria oraz jaki jest rok produkcji.

 

Co otrzymujesz?

  • 1x lista ulubionych filmów w postaci pliku PDF w formacie A5

 

Warunki zakupu

W tym pakiecie kupujesz arkusz w wersji cyfrowej. Dzięki elektronicznemu formatowi plików, wydrukujesz je szybko na swojej drukarce lub w punkcie xero i nie musisz oczekiwać na przesyłkę. Pliki są przygotowane w jakości drukarskiej w formacie PDF, dlatego też, jeśli chcesz – możesz je wydrukować w wysokiej jakości również w drukarni.

Uwaga! Oferta dotyczy pliku cyfrowego do pobrania, a nie fizycznego produktu. Nie otrzymasz fizycznego wydruku. Wysyłka plików następuje drogą elektroniczną.

Ze względu na cyfrowy format, plik nie podlega zwrotom.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz link do pobrania zakupionych plików. Link będzie działał 180 dni. W tym czasie możesz pobrać pliki 5-krotnie.

 

Uwagi dotyczące praw autorskich

Z produktu możesz korzystać tylko i wyłącznie do Twojego użytku prywatnego i niekomercyjnego.

Korzystanie z plików do użytku komercyjnego jest zabronione.

Używanie niekomercyjne produktu (na użytek prywatny) jest nieograniczone.

Plik możesz wydrukować tyle razy, ile potrzebujesz. Pamiętaj jednak, że rozpowszechniając plik innym osobom (np. poprzez przesyłanie kopii), łamiesz prawa autorskie. Rozpowszechnianie, edytowanie i udostępnianie plików jest zabronione. Nabycie produktu cyfrowego nie jest przekazaniem kupującemu autorskich praw majątkowych do niego.

Całość jest moim autorskim projektem.

 

Wydruk

Kolory podczas wydruku mogą się różnić w zależności od ustawień monitora i drukarki.