• Lista ulubionych bajek z dzieciństwa do druku
  • Lista ulubionych bajek z dzieciństwa do druku
  • Lista ulubionych bajek z dzieciństwa do druku
  • Lista ulubionych bajek z dzieciństwa do druku

Lista ulubionych bajek z dzieciństwa A5 do druku

3,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 3 zł

Brak w magazynie

SKU: PR1-031 Kategoria:

Opis

Czy pamiętasz jeszcze cokolwiek z dzieciństwa? Czy pamiętasz jeszcze bajki z dzieciństwa? Kiedyś pokusiłam się o stworzenie takiej listy i przyznam… nie było to łatwe przypomnieć sobie wszystkie tytuły.

Daję Ci do dyspozycji więc arkusz, w którym możesz potrenować swoją pamięć 😉

 

W pakiecie:

  • 1x lista ulubionych bajek z dzieciństwa w postaci pliku PDF w formacie A5

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.