• Wydatki i przychody A5 - lista do druku Selfcreator
  • Przychody A5 - lista do druku Selfcreator
  • Wydatki A5 - lista do druku Selfcreator

Wydatki i przychody do druku A5

5,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 5 zł

Brak w magazynie

SKU: PR1-041 Kategoria:

Opis

Monitoruj swoje wydatki i przychody przy pomocy arkuszy do samodzielnego wydruku. Wiedząc, ile wydajesz i ile zarabiasz, będzie Ci łatwiej ogarnąć swój budżet. Dodatkowo w arkuszu „Wydatki” stworzyłam dodatkowe pole, które służy do odznaczania, czy dany zakup był nam naprawdę potrzebny, czy jednak była to tylko fanaberia.

 

W pakiecie:

  • 1x szablon „Wydatki” w postaci pliku PDF w formacie A5
  • 1x szablon „Przychody” w postaci pliku PDF w formacie A5
  • 1x szablon „Wydatki i przychody” w postaci pliku PDF w formacie A5

Razem: 3 pliki PDF

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.