• Urodziny i rocznice - planner do druku A5 Selfcreator

Urodziny i rocznice – lista do druku A5

5,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 5 zł

Na stanie

SKU: PR1-020 Kategoria:

Opis

Ja nie pamiętam, kiedy ciocia Jadzia ma urodziny, a Ty? Pamiętasz, kto i kiedy ma urodziny, imieniny i rocznice?

Na pewno zdarzyło Ci się zapomnieć chociaż raz i potem było niezręcznie. Stworzyłam więc arkusz, na którym w widoku rocznym można zapisać wszystkie urodziny, imieniny i inne jubileusze. Jest on uniwersalny, nie potrzeba wpisywać żadnych dat. Możesz go wydrukować i wpiąć do swojego organizera, dzięki czemu już nigdy nie zapomnisz o ważnych wydarzeniach… Ktoś będzie bardzo mile zaskoczony, gdy złożysz tej osobie życzenia, a ona się tego nawet nie spodziewa!

 

Co otrzymujesz?

  • 1x plik PDF (dwie strony A5 na jednym arkuszu A4).

Warunki zakupu

W tym pakiecie kupujesz arkusz w wersji cyfrowej. Dzięki elektronicznemu formatowi plików, wydrukujesz je szybko na swojej drukarce lub w punkcie xero i nie musisz oczekiwać na przesyłkę. Pliki są przygotowane w jakości drukarskiej w formacie PDF, dlatego też, jeśli chcesz – możesz je wydrukować w wysokiej jakości również w drukarni.

Uwaga! Oferta dotyczy pliku cyfrowego do pobrania, a nie fizycznego produktu. Nie otrzymasz fizycznego wydruku. Wysyłka plików następuje drogą elektroniczną.

Ze względu na cyfrowy format, plik nie podlega zwrotom.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz link do pobrania zakupionych plików. Link będzie działał 180 dni. W tym czasie możesz pobrać pliki 5-krotnie.

 

Uwagi dotyczące praw autorskich

Z produktu możesz korzystać tylko i wyłącznie do Twojego użytku prywatnego i niekomercyjnego.

Korzystanie z plików do użytku komercyjnego jest zabronione.

Używanie niekomercyjne produktu (na użytek prywatny) jest nieograniczone.

Plik możesz wydrukować tyle razy, ile potrzebujesz. Pamiętaj jednak, że rozpowszechniając plik innym osobom (np. poprzez przesyłanie kopii), łamiesz prawa autorskie. Rozpowszechnianie, edytowanie i udostępnianie plików jest zabronione. Nabycie produktu cyfrowego nie jest przekazaniem kupującemu autorskich praw majątkowych do niego.

Całość jest moim autorskim projektem.

 

Wydruk

Kolory podczas wydruku mogą się różnić w zależności od ustawień monitora i drukarki.