• Urodziny i rocznice - planner do druku A5 Selfcreator

Urodziny i rocznice – lista do druku A5

5,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 5 zł

Brak w magazynie

SKU: PR1-020 Kategoria:

Opis

Ja nie pamiętam, kiedy ciocia Jadzia ma urodziny, a Ty? Pamiętasz, kto i kiedy ma urodziny, imieniny i rocznice?

Na pewno zdarzyło Ci się zapomnieć chociaż raz i potem było niezręcznie. Stworzyłam więc arkusz, na którym w widoku rocznym można zapisać wszystkie urodziny, imieniny i inne jubileusze. Jest on uniwersalny, nie potrzeba wpisywać żadnych dat. Możesz go wydrukować i wpiąć do swojego organizera, dzięki czemu już nigdy nie zapomnisz o ważnych wydarzeniach… Ktoś będzie bardzo mile zaskoczony, gdy złożysz tej osobie życzenia, a ona się tego nawet nie spodziewa!

 

W pakiecie:

  • 1x plik PDF (dwie strony A5 na jednym arkuszu A4).

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.