• Sennik - dziennik snów A5 do druku - Selfcreator
  • Sennik - dziennik snów A5 do druku - Selfcreator
  • Sennik - dziennik snów A5 do druku - Selfcreator
  • Sennik - dziennik snów A5 do druku - Selfcreator

Sennik – dziennik snów A5 do druku

5,00 

Na stanie

SKU: PR1-037 Kategoria:

Opis

Nie każdy interesuje się snami, ale osoby, które fascynuje ten temat, chętnie zapisują swoje sny. Jest to pomocne zarówno w zrozumieniu samego siebie, jak i rozwijaniu umiejętności świadomego śnienia. Z jednego arkusza, drukując wiele stron możesz stworzyć piękny sennik, w którym zrobisz coś więcej niż w zwykłym notesie. Poza datą snu, która jest dość oczywista, umieściłam rubrykę, w której można wpisać miejsce, w którym się spało. Każdy zna przesąd, że jak się coś przyśni w nowym miejscu, to na pewno się spełni 🙂 Możesz ocenić jakość swojego snu, ale też zaznaczyć, czy się wyspałeś/aś po przebudzeniu.

Ale to nie wszystko…

Możesz wynotować powtarzające się postacie ze swojego snu oraz szczególne znaki, które się pojawiają we śnie, które możesz użyć do dalszej interpretacji bez wczytywania się w cały tekst.

 

Co otrzymujesz?

  • 1x arkusz „Sennik” w postaci pliku PDF w formacie A5

 

Z zakupionych plików możesz stworzyć:

  • sennik w oprawie bindowanej,
  • wkłady do organizera (zarówno dziurkowane na 2 dziurki, jak i na 6 otworów)
  • zrobić luźne kartki do teczki z klipem
  • zrobić sennik w oprawie zeszytowej na zszywki

 

Warunki zakupu

W tym pakiecie kupujesz arkusz w wersji cyfrowej. Dzięki elektronicznemu formatowi plików, wydrukujesz je szybko na swojej drukarce lub w punkcie xero i nie musisz oczekiwać na przesyłkę. Pliki są przygotowane w jakości drukarskiej w formacie PDF, dlatego też, jeśli chcesz – możesz je wydrukować w wysokiej jakości również w drukarni.

Uwaga! Oferta dotyczy pliku cyfrowego do pobrania, a nie fizycznego produktu. Nie otrzymasz fizycznego wydruku. Wysyłka plików następuje drogą elektroniczną.

Ze względu na cyfrowy format, plik nie podlega zwrotom.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz link do pobrania zakupionych plików. Link będzie działał 180 dni. W tym czasie możesz pobrać pliki 5-krotnie.

 

Uwagi dotyczące praw autorskich

Z produktu możesz korzystać tylko i wyłącznie do Twojego użytku prywatnego i niekomercyjnego.

Korzystanie z plików do użytku komercyjnego jest zabronione.

Używanie niekomercyjne produktu (na użytek prywatny) jest nieograniczone.

Plik możesz wydrukować tyle razy, ile potrzebujesz. Pamiętaj jednak, że rozpowszechniając plik innym osobom (np. poprzez przesyłanie kopii), łamiesz prawa autorskie. Rozpowszechnianie, edytowanie i udostępnianie plików jest zabronione. Nabycie produktu cyfrowego nie jest przekazaniem kupującemu autorskich praw majątkowych do niego.

Całość jest moim autorskim projektem.

 

Wydruk

Kolory podczas wydruku mogą się różnić w zależności od ustawień monitora i drukarki.