• Sennik - dziennik snów A5 do druku - Selfcreator
  • Sennik - dziennik snów A5 do druku - Selfcreator
  • Sennik - dziennik snów A5 do druku - Selfcreator
  • Sennik - dziennik snów A5 do druku - Selfcreator

Sennik – dziennik snów A5 do druku

5,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 5 zł

Brak w magazynie

SKU: PR1-037 Kategoria:

Opis

Nie każdy interesuje się snami, ale osoby, które fascynuje ten temat, chętnie zapisują swoje sny. Jest to pomocne zarówno w zrozumieniu samego siebie, jak i rozwijaniu umiejętności świadomego śnienia. Z jednego arkusza, drukując wiele stron możesz stworzyć piękny sennik, w którym zrobisz coś więcej niż w zwykłym notesie. Poza datą snu, która jest dość oczywista, umieściłam rubrykę, w której można wpisać miejsce, w którym się spało. Każdy zna przesąd, że jak się coś przyśni w nowym miejscu, to na pewno się spełni 🙂 Możesz ocenić jakość swojego snu, ale też zaznaczyć, czy się wyspałeś/aś po przebudzeniu.

Ale to nie wszystko…

Możesz wynotować powtarzające się postacie ze swojego snu oraz szczególne znaki, które się pojawiają we śnie, które możesz użyć do dalszej interpretacji bez wczytywania się w cały tekst.

 

W pakiecie:

  • 1x arkusz „Sennik” w postaci pliku PDF w formacie A5

 

Z zakupionych plików możesz stworzyć:

  • sennik w oprawie bindowanej,
  • wkłady do organizera (zarówno dziurkowane na 2 dziurki, jak i na 6 otworów)
  • zrobić luźne kartki do teczki z klipem
  • zrobić sennik w oprawie zeszytowej na zszywki

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.