• Zakazane produkty spożywcze A5 do druku
  • Zakazane produkty spożywcze A5 do druku
  • Zakazane produkty spożywcze A5 do druku
  • Zakazane produkty spożywcze A5 do druku

Lista zakazanych produktów spożywczych A5 do druku

5,00 

Na stanie

SKU: PR1-043 Kategoria:

Opis

Masz nietolerancję na gluten? Źle się czujesz, pijąc mleko? A może próbujesz zrzucić wagę, ale nadal możesz się obejść bez słodyczy?

Stworzyłam tą listę, aby wszystkie osoby, które muszą lub chcą zmienić swoją dietę, by poprawić swoje zdrowie lub/i mieć lepsze samopoczucie miały czarno na białym, których produktów i z jakiego powodu powinny unikać. Jest też rubryczka, w której można wpisać, co negatywnego się stanie, gdy złamiesz zakaz – dzięki temu będziesz znać swoje „dlaczego” i będziesz mieć większą motywację do zmiany.

Szablon możesz wydrukować tyle razy, ile chcesz, bo zdaję sobie sprawę, że w niektórych przypadkach lista może być naprawdę długa.

 

Co otrzymujesz?

  • 1x plik PDF w formacie A5 z listą produktów zakazanych

 

Warunki zakupu

W tym pakiecie kupujesz arkusz w wersji cyfrowej. Dzięki elektronicznemu formatowi plików, wydrukujesz je szybko na swojej drukarce lub w punkcie xero i nie musisz oczekiwać na przesyłkę. Pliki są przygotowane w jakości drukarskiej w formacie PDF, dlatego też, jeśli chcesz – możesz je wydrukować w wysokiej jakości również w drukarni.

Uwaga! Oferta dotyczy pliku cyfrowego do pobrania, a nie fizycznego produktu. Nie otrzymasz fizycznego wydruku. Wysyłka plików następuje drogą elektroniczną.

Ze względu na cyfrowy format, plik nie podlega zwrotom.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz link do pobrania zakupionych plików. Link będzie działał 180 dni. W tym czasie możesz pobrać pliki 5-krotnie.

 

Uwagi dotyczące praw autorskich

Z produktu możesz korzystać tylko i wyłącznie do Twojego użytku prywatnego i niekomercyjnego.

Korzystanie z plików do użytku komercyjnego jest zabronione.

Używanie niekomercyjne produktu (na użytek prywatny) jest nieograniczone.

Plik możesz wydrukować tyle razy, ile potrzebujesz. Pamiętaj jednak, że rozpowszechniając plik innym osobom (np. poprzez przesyłanie kopii), łamiesz prawa autorskie. Rozpowszechnianie, edytowanie i udostępnianie plików jest zabronione. Nabycie produktu cyfrowego nie jest przekazaniem kupującemu autorskich praw majątkowych do niego.

Całość jest moim autorskim projektem.

 

Wydruk

Kolory podczas wydruku mogą się różnić w zależności od ustawień monitora i drukarki.