• Zakazane produkty spożywcze A5 do druku
  • Zakazane produkty spożywcze A5 do druku
  • Zakazane produkty spożywcze A5 do druku
  • Zakazane produkty spożywcze A5 do druku

Lista zakazanych produktów spożywczych A5 do druku

5,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 5 zł

Na stanie

SKU: PR1-043 Kategoria:

Opis

Masz nietolerancję na gluten? Źle się czujesz, pijąc mleko? A może próbujesz zrzucić wagę, ale nadal możesz się obejść bez słodyczy?

Stworzyłam tą listę, aby wszystkie osoby, które muszą lub chcą zmienić swoją dietę, by poprawić swoje zdrowie lub/i mieć lepsze samopoczucie miały czarno na białym, których produktów i z jakiego powodu powinny unikać. Jest też rubryczka, w której można wpisać, co negatywnego się stanie, gdy złamiesz zakaz – dzięki temu będziesz znać swoje „dlaczego” i będziesz mieć większą motywację do zmiany.

Szablon możesz wydrukować tyle razy, ile chcesz, bo zdaję sobie sprawę, że w niektórych przypadkach lista może być naprawdę długa.

 

W pakiecie:

  • 1x plik PDF w formacie A5 z listą produktów zakazanych

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.