• Gantt chart - project planner A5 do druku

Gantt chart – project planner A5 do druku

6,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 6 zł

Brak w magazynie

SKU: PR1-030 Kategoria:

Opis

Pracujesz nad wieloma projektami naraz? Nie wiesz jak rozplanować swoje projekty, żeby nic ze sobą nie kolidowało?

Pomoże Ci planner projektów w postaci wykresu Gantta. Możesz oznaczyć długość trwania poszczególnych projektów, dni wolne i punkty kulminacyjne, od których zależy dalszy postęp. Z racji tego, że planner jest niedatowany (wpisujesz miesiąc), to możesz go używać przez cały czas.

 

W pakiecie:

  • 1x project planner w postaci pliku PDF (dwie strony A5 na jednym arkuszu A4).

 

Z arkuszu możesz stworzyć:

  • planner w oprawie bindowanej,
  • wkłady do organizera (zarówno dziurkowane na 2 dziurki, jak i na 6 otworów)
  • zrobić własny zeszyt w oprawie zeszytowej na zszywki

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.