• Bucket list - 100 rzeczy, które chcę osiągnąć przed śmiercią A5 lista do druku

Bucket list – lista 100 rzeczy, które chcę osiągnąć przed śmiercią – do druku A5

4,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 4 zł

Na stanie

SKU: PR1-019 Kategoria:

Opis

Ta lista może być bardzo kontrowersyjna, ale przy dobrym zrozumieniu tematu, jest to po prostu „lista celów, które chcę wykonać w swoim życiu”. Perspektywa upływającego czasu może nas zmotywować do realizacji swoich marzeń i nieodkładania ich na później.

A więc, co byś chciał/ła dokonać w swoim życiu?

Czego chciałbyś/chciałabyś doświadczyć?

Kogo poznać?

Gdzie pojechać?

Chcesz zobaczyć Machu Picchu, a może misia koala?

Czego chcesz, lecz boisz się, że się nie uda?

Arkusz jest stworzony w formacie A5 – możesz go wpiąć do swojego organizera, trzymać jako luźną kartkę lub zbindować, jak lubisz 🙂

 

Co otrzymujesz?

  • 1x arkusz „Bucket list” w postaci 2 plików PDF (jeden do wydruku jako pojedyncza strona A5, a drugi z dwoma szablonami na stronie A4).

Warunki zakupu

W tym pakiecie kupujesz arkusz w wersji cyfrowej. Dzięki elektronicznemu formatowi plików, wydrukujesz je szybko na swojej drukarce lub w punkcie xero i nie musisz oczekiwać na przesyłkę. Pliki są przygotowane w jakości drukarskiej w formacie PDF, dlatego też, jeśli chcesz – możesz je wydrukować w wysokiej jakości również w drukarni.

Uwaga! Oferta dotyczy pliku cyfrowego do pobrania, a nie fizycznego produktu. Nie otrzymasz fizycznego wydruku. Wysyłka plików następuje drogą elektroniczną.

Ze względu na cyfrowy format, plik nie podlega zwrotom.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz link do pobrania zakupionych plików. Link będzie działał 180 dni. W tym czasie możesz pobrać pliki 5-krotnie.

 

Uwagi dotyczące praw autorskich

Z produktu możesz korzystać tylko i wyłącznie do Twojego użytku prywatnego i niekomercyjnego.

Korzystanie z plików do użytku komercyjnego jest zabronione.

Używanie niekomercyjne produktu (na użytek prywatny) jest nieograniczone.

Plik możesz wydrukować tyle razy, ile potrzebujesz. Pamiętaj jednak, że rozpowszechniając plik innym osobom (np. poprzez przesyłanie kopii), łamiesz prawa autorskie. Rozpowszechnianie, edytowanie i udostępnianie plików jest zabronione. Nabycie produktu cyfrowego nie jest przekazaniem kupującemu autorskich praw majątkowych do niego.

Całość jest moim autorskim projektem.

 

Wydruk

Kolory podczas wydruku mogą się różnić w zależności od ustawień monitora i drukarki.