• Adresy i telefony A5
  • Adresy i telefony A5

Adresy i telefony A5

3,00 

Cena z ostatnich 30 dni: 3 zł

Brak w magazynie

SKU: PR1-010 Kategoria:

Opis

Zapisujesz adresy, telefony i emaile w formie papierowej? Ja też!

Dzięki temu nie martwię się, że utracę kontakty, gdy zepsuje mi się telefon, czy utracę dostęp do maila. Na stronie masz miejsce do zapisania imienia i nazwiska, telefonu, adresu domowego oraz e-maila. Nie musisz używać wszystkich rubryk, ale możesz – wtedy masz wszystkie dane do konkretnej osoby i nie musisz ich szukać w wielu miejscach.

 

W pakiecie:

  • 1x plik PDF z rubryką na adresy i telefony w formacie A5

 

Z zakupionych plików możesz stworzyć:

  • planner w oprawie bindowanej,
  • wkłady do organizera (zarówno dziurkowane na 2 dziurki, jak i na 6 otworów)
  • zrobić luźne kartki do teczki z klipem
  • zrobić własny zeszyt w oprawie zeszytowej na zszywki

 

Warunki zakupu

Dokonując zamówienia, otrzymujesz pliki w wersji cyfrowej, a nie fizycznej (pliki .pdf, a nie wydruki). Ze względu na cyfrową formę, nie podlegają one zwrotom. Pliki otrzymasz natychmiastowo za pomocą e-maila, po opłaceniu zamówienia. Wydrukuj pliki w dowolnej ilości na drukarce, w punkcie xero lub drukarni. Pliki są przygotowane w wysokiej jakości drukarskiej, ale w zależności od tego, jak skalibrowany jest Twój monitor i drukarka, kolory na finalnym wydruku mogą się nieco różnić.

Prawa autorskie

Projekty planerów oraz rysunki są mojego autorstwa. Korzystaj z plików w sposób nieograniczony na Twój użytek prywatny (niekomercyjny), wyłączając użytek komercyjny. Nie zezwalam na komercyjne wykorzystywanie plików, jak również rozpowszechnianie i edytowanie plików. Kupienie plików, nie oznacza, że kupujący nabywa autorskie prawa majątkowe do utworu cyfrowego.