You are currently viewing Plan lekcji DO POBRANIA do druku!
Plan lekcji do pobrania do druku A4

Plan lekcji DO POBRANIA do druku!

Dosłownie wczoraj pomyślałam sobie, że warto by było dla Was stworzyć plan lekcji na przyszły rok. Zresztą jest on uniwersalny, możecie go użyć ponownie tak naprawdę przez wiele lat. Do pobrania i do druku w tym wpisie. Link do pobrania będzie również w menu DO POBRANIA na pasku głównym. Myśl o stworzeniu planu lekcji przyszła mi nagle jakoś tak, że w końcu jest wrzesień i cała młodzież idzie do szkoły… a studenci na studia. Są również osoby uczące się wieczorowo.

Uniwersalny plan lekcji

Dlatego tak sobie pomyślałam, że stworzę coś uniwersalnego. Kto nie pamięta, że w kupowanych planach lekcji zawsze brakowało godzin. To zrobiłam w takim razie szeroki zakres godzinowy dla tych, którym zajęcia zaczynają się bardzo wcześnie i dla tych którym kończą niesamowicie późno. A co więcej, możecie go pobrać całkowicie za darmo i wydrukować sobie w domu 🙂

Szata graficzna

Szata graficzna być może nie powala, ale jak na taką liczbę godzin, które musiałam upchnąć, to nie było co poszaleć – bardziej prostota, która nie odwraca za bardzo uwagi. Planuję również zrobić podobny plan, tym razem nie szkolnych zajęć, tylko zajęć domowych. W końcu część aktywności wykonujemy o podobnych porach, więc może to mieć podobne zastosowanie.

Kolory wybrałam klasyczne – selfcreatorowe, ale w przyszłych produkcjach skupię się przede wszystkim na profesjonalnym turkusie, który kojarzy mi się z taką typową organizacją i porządkiem.

Plan lekcji 2019 do pobrania do druku A4
Plan lekcji 2019 do pobrania do druku A4

Ja obecnie planu lekcji już nie potrzebuję, ze względu na to, że jestem już po studiach. Myślę jednak, że jest bardzo dużo osób mających dzieci w wieku szkolnym.

Tutaj możesz pobrać swój plan lekcji:

Pobierz “Plan lekcji 2019 do pobrania DO DRUKU A4” Plan-lekcji.pdf – Pobrano 307 razy – 107 KB

Tutaj znajdziesz inne pliki, które możesz POBRAĆ i wydrukować.

Dajcie znać, czy lubicie, takie pomoce, które możecie wydrukować sobie sami 😉

Pozdrawiam serdecznie!

PS. Obserwuj mnie na Instagramie, gdzie umieszczam najświeższe informacje!

Dodaj komentarz