Wszystkie udostępnione tutaj pliki do pobrania są mojego pomysłu i autorstwa. Pliki udostępniam tutaj za darmo, jednak proszę Cię o użytkowanie z poszanowaniem dla mojej pracy. Narzędzia umieszczane tutaj przeze mnie są tworzone z myślą o Tobie, dlatego jak najbardziej zezwalam na użytek własny domowy i niekomercyjny.

A więc możesz do woli drukować sobie, ile chcesz, jak również udostępniać te arkusze znajomym. Będzie mnie to nawet bardzo cieszyć, że mogę móc większej liczbie osób :). Jednak na użytek komercyjny bez mojej zgody nie zgadzam się w żadnym wypadku. Interesuje Cię współpraca? Skontaktuj się ze mną. Nie zezwalam na zmienianie pliku, usuwanie logo i tym podobnych działań, które sugerowałyby na czyjeś inne autorstwo moich prac. Przywłaszczanie sobie cudzej pracy uważam po prostu za bardzo nie fair.

O wszelkich nowościach informuję na bieżąco na moim Instagramie, więc zachęcam do jego śledzenia.

Mam w planach stworzyć tutaj bazę, która rzeczywiście pomagałaby w robieniu porządków z duchem minimalizmu. Myślę również o stworzeniu pomocy dotyczących ekologicznego życia w duchu zero waste.

Dodaj komentarz